A+ A A-

Safranbolu otelleri genellikle tarihi Karabük evlerinin restorasyonu sonucu oluşturulan konaklama seçeneklerindendir. Bu evler UNESCO tarafından 1998’de Dünya Kültür Mirası listesine girmiştir. Bu mirasın üzerine inşa edilmiş ve tarihin dokusunu hissedebileceğiniz Safranbolu otelleri genellikle beyaz renkli olurlar.

Yerli ve yabancı turistlerin ilgisini çeken bu eşsiz doku içerisinde konaklamak ve huzurlu bir tatil geçirmek için otellerin adres ve iletişim bilgilerine ulaşabileceğiniz sayfamızdan her türlü konaklama bilgisine de ulaşabilirsiniz.

Cinci Han Hotel

Cinci Han Hotel

Safranbolu

Cinci Han 1645 yılında inşa edilmiş bir handır. İki katlı yapısı moloz ve kesme taşlar ile inşa edilmiştir.

İmren Lokum Konak

İmren Lokum Konak

Safranbolu / Karabük

18 oda ile hizmet veren İmren Lokum Konak Butik Otel Safranbolu'nun tarihi meydanında bütün heybetiyle misafirlerini karşılar.

Kadıoğlu Şehzade Konakları

Kadıoğlu Şehzade Konakları

Safranbolu / Karabük

170 yatak kapasitesi ile hizmet veren Kadıoğlu Şehzade Konakları 250 yıllık tarihi bir binada vücut bulmakta.

Leyla Hanım Konağı

Leyla Hanım Konağı

Safranbolu/ Karabük

1919 yılında inşa edilen Leyla Hanım Konağı 2012 yılında yapılan revizyonla birlikte bugünkü görünümünü kazanmıştır.

Özsafranbolu Otel

Özsafranbolu Otel

Safranbolu / Karabük

Özsafranbolu Otel Safranbolu merkez yakın konumda bulunmakta ve bölenin tarihi evlerinden birinde restorasyon çalışmaları sonucu kurulmuştur.

Diamond Park Otel

Diamond Park Otel

Safranbolu-Karabük

Safranbolu’nun en güzel mevkilerinden birinde yer alan Diamond Park Otel konaklama ve restoran hizmetleri ile müşterilerine geniş bir hizmet yelpazesi sunuyor.

Arpacıoğlu Otel

Arpacıoğlu Otel

Safranbolu / Karabük Türkiye

Arpacıoğlu Otel merkezi konumu ve Safranbolu evlerinin eşsiz mimarisi içinde yer alan bir otel. Geniş bahçesi ve yeşillikler içindeki konumuyla tatilcilerin uğrak mekanlarından.

Asmalı Konak

Asmalı Konak

Safranbolu

18. yüzyılın ortalarında yapılan Asmalı Konak 2005’te restorasyon ile 2006 yılında tekrar hizmete açılmıştır. Safranbolu’nun tarihi bölgelerine ve alışveriş merkezlerine yakın konumu nedeniyle her türlü ihtiyacınızı karşılamanıza imkan sağlar.

Bağlar Saray Otel

Bağlar Saray Otel

Safranbolu/Karabük

Bağlar Saray Otel Safranbolu’nun köklü otellerinden biri olarak yıllardır sunduğu kaliteli hizmeti ile adından söz ettiren bir kuruluş. Modern mimari unsurları ve tarihi dokuyu birleştiren otelde tatilinizi geçirirken olmasını isteyeceğiniz her şey mevcut.

Çeşmeli Konak

Çeşmeli Konak

Safranbolu/Karabük

2002 yılında hizmete açılan Çeşmeli Konak her biri birbirinden güzel 8 farklı odaya sahip. Aile işletmesi şeklinde kurulan otel tarihi ve turistik merkezlere olan yakınlığı ile dikkat çeker.

Gülevi Safranbolu

Gülevi Safranbolu

Safranbolu - KARABÜK / TÜRKİYE

Üç Osmanlı konağının restore edilmesi ile kurulan Gülevi Safranbolu Otel 2006 yılından itibaren misafirlerini ağırlamaya başlamıştır.

Havuzlu Asmazlar Konağı

Havuzlu Asmazlar Konağı

Safranbolu / Karabük

Ana bina ve ek iki yapının oluşturduğu Havuzlu Asmazlar Konağı toplam 23 oda ve 45 yatak kapasitesi ile hizmet vermektedir.

Kavuşturucu Konak

Kavuşturucu Konak

Safranbolu,Karabük TÜRKİYE

Yılmaz Kavuşturucu ve eşi İlhan Hanım’ın Bağlar mevkiindeki konaklarında bulunan 3 şirin oda ile misafirlerini ağırladıkları Kavuşturucu Konak, bir gelenin tekrar tekrar gelmek istediği doğa ile iç içe ve cennetten bir köşe tabirine uyan otellerden.

Kırımlı Otel

Kırımlı Otel

Kıranköy/Safranbolu

Tarihi Safranbolu evlerinden biri olan Kırımlı Otel binası geçmişi ve günümüzü birleştirerek sizlere tarihi bir atmosferde tatil yapma imkanı sağlıyor.

Nermin Hanım Konağı

Nermin Hanım Konağı

Safranbolu

Nermin Hanım Konağı 1850 – 1860 yıllarında Hamdi Hoca tarafından yaptırılmış tarihi Safranbolu evlerindendir. Bağlar mevkiinde yer alan konak öncelikle Hamdi Hoca’nın çocuklarının evi iken sonrasında 2000’li yıllarda gerçekleştirilen restorasyon ile otel halini almıştır.

Paşa Konağı

Paşa Konağı

Çarşı Safranbolu

Paşa Konağı 3 katlı, geleneksel Safranbolu evlerinin mimari özelliklerini taşıyan görkemli bir otel. Osmanlı kültürünün etkisi ile Haremlik ve Selamlık olmak üzere iki girişe ayrılmıştır.

Raşitler Bağ Evi

Raşitler Bağ Evi

Safranbolu Karabük

Raşitler Bağ Evi yaklaşık 300 yıllık bir Osmanlı konağının restore edilmesi ile birlikte eski bir su değirmeninin yanında üzüm bağlarının ortasında kurulmuştur.

Safir Konak Safranbolu

Safir Konak Safranbolu

Safranbolu / Karabük

2006 yılında hizmete açılan Safir Konak 9 oda ve 23 yatak kapasitesi ile hizmet vermektedir. Değişik isimler verilen odalarda her gün temizlik yapılmakta ve 24 saat oda servisi bulunmaktadır.

Sultan Saray Otel

Sultan Saray Otel

Safranbolu/Karabük

Safranbolu’nun en işlek caddelerinden birinde ve bütün ulaşım araçları ile belediyeye, mağazalara ve restoranlara yakın olan Sultan Saray Otel yedi yıllık tecrübesi ile hizmet sektöründe yer alıyor.

Turgut Reis Konak Otel

Turgut Reis Konak Otel

Safranbolu

Restorasyon çalışması ile Haziran 2006’da hizmete açılan Turgut Reis Konak Otel geleneksel Safranbolu evlerinin bütün özelliklerini koruyarak misafirlerine tarihin ve modernliğin içinde konaklama imkanları sunuyor.

Uz Otel

Uz Otel

Safranbolu / Karabük

Kıranköy mevkii üzerinde olan Uz Otel 1986 yılından itibaren Safranbolu ziyaretçilerini ağırlıyor. 30 adet odası, 65 kişilik yemek salonu ve 100 kişilik açık hava bahçesi ile konaklamadan düğün ve nişan gibi organizasyonlara kadar birçok düzenlemeye ev sahipliği yapıyor.

Zalifre Otel

Zalifre Otel

Safranbolu/ Karabük

2002 yılından itibaren Safranbolu’ya gelen yerli ve yabancı turistlerin konaklama ihtiyaçlarına karşılık veren Zalifre Otel 6 adet süit, 53 adet standart ve bir adet engelli yatak odası ile toplamda 60 oda kapasitesi ile müşterilerine hizmet vermektedir.

OTEL FIRSATLARI İÇİN ÜYE OL

SAFRANBOLU TATİL YORUMLARI

Tüm otel yorum ve şikayetleri »

TÜRKİYE'NİN TATİL CENNETLERİ

Doğanın ve Tarihin İçinde Kaybolmak İsteyenler İçin; Odunpazarı

Doğanın ve Tarihin İçinde Kaybolmak İsteyenler İçin; Odunpazarı

Odunpazarı, Anadolu’da sadece Türklerin kurduğu önemli şehirlerdendir. Geleneksel Türk...

Binlerce Yıllık Kültürlerin Bekçisi-Beypazarı

Binlerce Yıllık Kültürlerin Bekçisi-Beypazarı

Beypazarı, Roma döneminde, İstanbul'u Ankara ve Bağdat'a bağlayan önemli ...

 

Tüm tatil bölgeleri »
Yasal Uyarı:
Bu site Safranbolu'yu tanıtmak saklı kalmış tatil bölgelerimizi tanıtarak Türk turizmine katkı sağlamak amacıyla Webhome İnternet Reklam ve Bilgi Teknolojileri tarafından hazırlanmıştır. Sitede yer alan içerikler diğer kişi ve kurumlar tarafından hiçbir şekilde basılı veya elektronik ortamda izinsiz kullanılamaz ve kopyalanamaz. safranboluotelleri.com.tr'de yer alan her türlü bilgi sadece bilgilendirme amaçlıdır. Sizlere aktardığımız bilgiler, tavsiye niteliğinde olup, bilgilerin yanlış anlaşılmasından ve buna bağlı olarak doğabilecek herhangi bir mağduriyetten sitemiz yasal sorumluluk altında değildir. Bu sitede verilen bilgilerin kullanılmasının sorumluluğu tümüyle kullanıcıya aittir.
Uludağ Turları
Kayak Turları