A+ A A-

Safranbolu Evlerinde 60 TL’den Başlayan Konaklama Fiyatları

Safranbolu’da konaklama fiyatları aşağıdaki seçeneklere göre değişmektedir:

Safranbolu Konaklama Fiyatları

 • Konaklama tercihinizin otel, butik otel, pansiyon ya da kiralık ev olmasına göre,
 • Pansiyon seçeneklerinin tam ya da yarım olmasına göre,
 • Her şey dahil alkollü ve alkolsüz seçeneklere göre,
 • Otelin tarihi mekanlara yakın olup olmamasına göre,
 • Mevsimlere göre.

Safranbolu’da Uygun Ücretlere Otel Konaklamaları

Safranbolu, tarihi Osmanlı evlerinin konaklamaya uygun restore edilmesi ile pek çok otele ve pansiyona sahiptir. Geçmişin ve geleceğin buluşma noktası olan Karabük’ün şirin ilçesinde konaklama fiyatları da otel hizmetlerine ve sunulan imkanlara göre değişiklik göstermektedir.

Tarihi Safranbolu otellerinde konaklamanın ücreti genellikle gecelik 100 ile 200 TL arasında değişiklik gösterirken bu ücret ekstra hizmetlerle birlikte farklılık gösterebilir. Butik otellerin ya da iki ve üç yıldızlı otellerin farklı seçenek sunduğu Safranbolu’da erken rezervasyonlar ile daha uygun fiyatlara konaklama imkanlarına da erişilebilir.

 • Uygun oteller (60 – 80 TL)
 • Popüler oteller ( 150 – 200 TL)
 • Lüks oteller ( 200 – 250 TL)
 • Butik oteller ( 50 – 70 TL)

Oda fiyatlarının kişi başı gecelik ücretleri kapsadığını hatırlattıktan sonra grup halindeki misafirliklerde indirim uygulandığını belirtmek isteriz. Ayrıca özel günlerde indirimler mevcut. Bunlar:

 • Yılbaşı
 • Kurban bayramı
 • Ramazan bayramı
 • Resmi tatiller
 • Sevgililer günü, doğum günleri

Safranbolu’da Pansiyon Fiyatları 40 TL’den Başlıyor

Safranbolu Konaklama Ücretleri

Tam ve yarım pansiyon seçenekleri sunan Safranbolu’nun şirin tesisleri mevsime göre çok farklılık göstermeyen ücretleri ile sizleri misafir etmek için bekliyor. En uygunu 40 TL’den başlayan ücretler en fazla 70 TL’ye kadar çıkabiliyor.

Safranbolu’da Konak Evleri Gecelik 100 TL’den Hizmet Veriyor

2000’den fazla tarihi Osmanlı evlerinin bulunduğu Safranbolu’da konak evlerinde kalmak farklı bir atmosfer ve deneyim yaşamanızı sağlayacaktır. Restore edilen geçmişin mirasları gecelik 100 TL ile 200 TL arasında değişen fiyatlar sunuyor. Diğer otellere göre daha lüks olan ve farklı hizmetler içeren konak evleri erken rezervasyon seçeneklerinden de yararlanmanızı sağlıyor.

Siz de tarihin ve doğanın buluşma noktası olan Safranbolu’da unutulmaz anlarınızı konforun ve huzurun rahatlığı ile birleştirmek istiyorsanız otellerin önerdiği seçenekleri değerlendirebilirsiniz. . Konaklama fiyatları hakkında daha net bilgi almak için sayfamızda bulunan iletişim bilgilerinden kurumlarla bağlantıya geçebilirsiniz.

OTEL FIRSATLARI İÇİN ÜYE OL

SAFRANBOLU TATİL YORUMLARI

Tüm otel yorum ve şikayetleri »

TÜRKİYE'NİN TATİL CENNETLERİ

Doğanın ve Tarihin İçinde Kaybolmak İsteyenler İçin; Odunpazarı

Doğanın ve Tarihin İçinde Kaybolmak İsteyenler İçin; Odunpazarı

Odunpazarı, Anadolu’da sadece Türklerin kurduğu önemli şehirlerdendir. Geleneksel Türk...

Binlerce Yıllık Kültürlerin Bekçisi-Beypazarı

Binlerce Yıllık Kültürlerin Bekçisi-Beypazarı

Beypazarı, Roma döneminde, İstanbul'u Ankara ve Bağdat'a bağlayan önemli ...

 

Tüm tatil bölgeleri »
Yasal Uyarı:
Bu site Safranbolu'yu tanıtmak saklı kalmış tatil bölgelerimizi tanıtarak Türk turizmine katkı sağlamak amacıyla Webhome İnternet Reklam ve Bilgi Teknolojileri tarafından hazırlanmıştır. Sitede yer alan içerikler diğer kişi ve kurumlar tarafından hiçbir şekilde basılı veya elektronik ortamda izinsiz kullanılamaz ve kopyalanamaz. safranboluotelleri.com.tr'de yer alan her türlü bilgi sadece bilgilendirme amaçlıdır. Sizlere aktardığımız bilgiler, tavsiye niteliğinde olup, bilgilerin yanlış anlaşılmasından ve buna bağlı olarak doğabilecek herhangi bir mağduriyetten sitemiz yasal sorumluluk altında değildir. Bu sitede verilen bilgilerin kullanılmasının sorumluluğu tümüyle kullanıcıya aittir.
Uludağ Turları
Kayak Turları