A+ A A-

Safranboluda Tarihin Dokusu Müziğin Ritmi İle Buluşuyor

Safranbolu Gece HayatıSafranbolu tarih kokan sokakları, sessizliği ve huzur veren havası ile meşhurdur. Misafirlerini gündüz vakitlerinde geçmişin ve geleceğin buluştuğu sokaklarında ağırlarken, akşamları sevdikleri ile muhabbet edebilecekleri ve günün yorgunluğunu atacakları mekanlarında eğlenmeye davet eder.

Çiçek kokan daracık sokakları ve tarihi dokusu ile ünlü olan Safranbolu’da yemek yiyip, kahvenizi ya da şarabınızı yudumlayabileceğiniz mekanları sizler için bir araya getirdik. Dolu dolu bir tatil geçirmek istiyorsanız yaptığımız önerileri değerlendirebilirsiniz.

Nerede Eğlenilir? – Safranbolu’nun Hoş Mekanları

Safranbolu sakin yaşantısı ile gece hayatının yoğun temposuna çok imkan tanımamaktadır. Çiçek kokan sokaklarında dolaşmanın keyfini hiçbir şey tam olarak karşılamasa da elit ve kaliteli eğlence mekanları ile misafirlerinin eğlenme ihtiyacını karşılamaktadır.

Gündüz şehrin tarihi dokusu keşfedilirken gece de yöreye özgü şarapların tadıldığı, modern ve klasik müziklerin çalındığı mekanlar ziyaret edilebilir. Safranbolu’nun merkezindeki mekanlar oldukça ilgi çekicidir. Canlı müzik seçenekleri, dans geceleri ve düzenlenen partiler ile birden çok seçenek bulabilirsiniz. Bu imkanların nerelerde sağlandığını öğrenmek için yapmanız gereken eğlence mekanlarının bulunduğu sayfamıza göz atmak.

OTEL FIRSATLARI İÇİN ÜYE OL

SAFRANBOLU TATİL YORUMLARI

Tüm otel yorum ve şikayetleri »

TÜRKİYE'NİN TATİL CENNETLERİ

Doğanın ve Tarihin İçinde Kaybolmak İsteyenler İçin; Odunpazarı

Doğanın ve Tarihin İçinde Kaybolmak İsteyenler İçin; Odunpazarı

Odunpazarı, Anadolu’da sadece Türklerin kurduğu önemli şehirlerdendir. Geleneksel Türk...

Binlerce Yıllık Kültürlerin Bekçisi-Beypazarı

Binlerce Yıllık Kültürlerin Bekçisi-Beypazarı

Beypazarı, Roma döneminde, İstanbul'u Ankara ve Bağdat'a bağlayan önemli ...

 

Tüm tatil bölgeleri »
Yasal Uyarı:
Bu site Safranbolu'yu tanıtmak saklı kalmış tatil bölgelerimizi tanıtarak Türk turizmine katkı sağlamak amacıyla Webhome İnternet Reklam ve Bilgi Teknolojileri tarafından hazırlanmıştır. Sitede yer alan içerikler diğer kişi ve kurumlar tarafından hiçbir şekilde basılı veya elektronik ortamda izinsiz kullanılamaz ve kopyalanamaz. safranboluotelleri.com.tr'de yer alan her türlü bilgi sadece bilgilendirme amaçlıdır. Sizlere aktardığımız bilgiler, tavsiye niteliğinde olup, bilgilerin yanlış anlaşılmasından ve buna bağlı olarak doğabilecek herhangi bir mağduriyetten sitemiz yasal sorumluluk altında değildir. Bu sitede verilen bilgilerin kullanılmasının sorumluluğu tümüyle kullanıcıya aittir.
Uludağ Turları
Kayak Turları