A+ A A-

Resmi Tatilleri Safranbolu Kaçamağı İle Değerlendirin

Resmi Tatillerde SafranboluSafranbolu otelleri genel bir görüş olan sadece yaz tatillerinde bir yerlere gitme ön yargısını tamamen yıkıyor. Resmi tatillerde huzurun ve doğanın merkezine yapacağınız ufak yolculuklar şehrin gürültüsünden bir süreliğine kaçmanızı, kendiniz ve ailenizle baş başa birkaç gün geçirmenizi sağlıyor.

Bu sene dört resmi tatil ile toplamda 10 gün kaçamak yapma hakkınız var. Bunu da en iyi değerlendirebileceğiniz yer Safranbolu’nun muhteşem ortamı. Osmanlı mimarisinin eşsiz evlerinin restore edilmesi ile kurulan otel ve pansiyonlar sundukları konaklama fırsatları ile sizleri beklemekte.

Cumhuriyet Bayramı, 19 Mayıs Gençlik ve Spor Bayramı, 23 Nisan ve 30 Ağustos çocuklarınız ve aileniz ile huzur dolu birkaç gün geçirmeniz için faydalanabileceğiniz resmi tatiller. Erken rezervasyonlar ile şimdiden planınızı yapmanız da mümkün.

2013 Resmi Tatiller ise;

29 Ekim Cumhuriyet Bayramı – 28/29 Ekim 2013 Pazartesi, Salı

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı – 23 Nisan 2013 Salı

19 Mayıs Gençlik ve Spor Bayramı – 19 Mayıs 2013 Pazar

30 Ağustos Zafer Bayramı – 30 Ağustos 2013 Cuma

OTEL FIRSATLARI İÇİN ÜYE OL

SAFRANBOLU TATİL YORUMLARI

Tüm otel yorum ve şikayetleri »

TÜRKİYE'NİN TATİL CENNETLERİ

Doğanın ve Tarihin İçinde Kaybolmak İsteyenler İçin; Odunpazarı

Doğanın ve Tarihin İçinde Kaybolmak İsteyenler İçin; Odunpazarı

Odunpazarı, Anadolu’da sadece Türklerin kurduğu önemli şehirlerdendir. Geleneksel Türk...

Binlerce Yıllık Kültürlerin Bekçisi-Beypazarı

Binlerce Yıllık Kültürlerin Bekçisi-Beypazarı

Beypazarı, Roma döneminde, İstanbul'u Ankara ve Bağdat'a bağlayan önemli ...

 

Tüm tatil bölgeleri »
Yasal Uyarı:
Bu site Safranbolu'yu tanıtmak saklı kalmış tatil bölgelerimizi tanıtarak Türk turizmine katkı sağlamak amacıyla Webhome İnternet Reklam ve Bilgi Teknolojileri tarafından hazırlanmıştır. Sitede yer alan içerikler diğer kişi ve kurumlar tarafından hiçbir şekilde basılı veya elektronik ortamda izinsiz kullanılamaz ve kopyalanamaz. safranboluotelleri.com.tr'de yer alan her türlü bilgi sadece bilgilendirme amaçlıdır. Sizlere aktardığımız bilgiler, tavsiye niteliğinde olup, bilgilerin yanlış anlaşılmasından ve buna bağlı olarak doğabilecek herhangi bir mağduriyetten sitemiz yasal sorumluluk altında değildir. Bu sitede verilen bilgilerin kullanılmasının sorumluluğu tümüyle kullanıcıya aittir.
Uludağ Turları
Kayak Turları