A+ A A-

Yaz Mevsimini Safranbolu Konaklarında Geçirin

Yazın SafranboluSafranbolu yaz mevsiminin bunaltan sıcaklarında kuzeyden esen serinletici rüzgarı ve geniş ormanları ile tarihin ve yeşilin tonları içinde unutulmaz bir tatil fırsatı sunuyor. Uzun bir yaz tatili için uğrak noktalardan olan Safranbolu yerli ve yabancı turistlerin vazgeçilmezi.

Geniş yaylalarında kamp yapma olanağı tanıyan Safranbolu’nun kanyonları ve nehirleri de yüzebileceğiniz ve güneşlenebileceğiniz alanları oluşturuyor. Safranbolu otelleri ise gündüz gezip keşfettiğiniz bu ilçenin akşamları huzur içinde tadını çıkarmanızı sağlıyor.

Karadeniz ve İç Anadolu’nun yöresel mutfağını yaz mevsiminin taze sebze ve meyvelerinden yapılan yemeklerle sofranıza sunan otel ve pansiyonlar kaliteli hizmet anlayışları ile kalplerinizi fethediyor. Haluşkadan Safranlı zerdeye, yayım çorbasından borana kadar zengin lezzetleri ile damağınıza hitap ederken, çarşısı ve yöreye özgü hediyelik eşyaları, yemyeşil yaylaları ve çağlayan ırmakları ile Safranbolu tam bir tatil cenneti.

Yaza Özel Safranbolu Otel Fırsatları

Siz de tarihin merkezine yolculuk yapmak, geleneksel mimarinin örneklerini görmek, çiçek kokan sokaklarda dolaşıp yaylalarda piknik yapmak ve nehirlerin buz gibi sularında yüzmek istiyorsanız Safranbolu tam size göre bir yer. Otellerin ve pansiyonların yaza özel sunduğu fırsatlarla şimdiden tatil planınızı yapmanız mümkün. Yaz mevsiminin keyfini doya doya yaşamak için Safranbolu’ya uğramayı unutmayın.

OTEL FIRSATLARI İÇİN ÜYE OL

SAFRANBOLU TATİL YORUMLARI

Tüm otel yorum ve şikayetleri »

TÜRKİYE'NİN TATİL CENNETLERİ

Doğanın ve Tarihin İçinde Kaybolmak İsteyenler İçin; Odunpazarı

Doğanın ve Tarihin İçinde Kaybolmak İsteyenler İçin; Odunpazarı

Odunpazarı, Anadolu’da sadece Türklerin kurduğu önemli şehirlerdendir. Geleneksel Türk...

Binlerce Yıllık Kültürlerin Bekçisi-Beypazarı

Binlerce Yıllık Kültürlerin Bekçisi-Beypazarı

Beypazarı, Roma döneminde, İstanbul'u Ankara ve Bağdat'a bağlayan önemli ...

 

Tüm tatil bölgeleri »
Yasal Uyarı:
Bu site Safranbolu'yu tanıtmak saklı kalmış tatil bölgelerimizi tanıtarak Türk turizmine katkı sağlamak amacıyla Webhome İnternet Reklam ve Bilgi Teknolojileri tarafından hazırlanmıştır. Sitede yer alan içerikler diğer kişi ve kurumlar tarafından hiçbir şekilde basılı veya elektronik ortamda izinsiz kullanılamaz ve kopyalanamaz. safranboluotelleri.com.tr'de yer alan her türlü bilgi sadece bilgilendirme amaçlıdır. Sizlere aktardığımız bilgiler, tavsiye niteliğinde olup, bilgilerin yanlış anlaşılmasından ve buna bağlı olarak doğabilecek herhangi bir mağduriyetten sitemiz yasal sorumluluk altında değildir. Bu sitede verilen bilgilerin kullanılmasının sorumluluğu tümüyle kullanıcıya aittir.
Uludağ Turları
Kayak Turları