A+ A A-

Özel Günleriniz Safranbolu’nun Tarihi Atmosferinde Anlamlansın

Özel Günlerde SafranboludaSafranbolu otelleri, pansiyonları ve konakları ile doğum günleri, evlilik yıldönümleri ve sevgililer günü gibi sevdiklerinizle kutlayacağınız özel günler için istediğiniz şekilde programlar hazırlıyor. Geçmişin atmosferi içinde unutulmaz anlar yaşamak için yapmanız gereken bu güzel mekanların misafiri olmak.

Şirin ve huzur kasabası olarak nitelendirilen Safranbolu hediyelik eşya dükkanları ile sevdiklerinize anısı olan hediyeler almanızı sağlar. Dilerseniz gündüz bölgenin tarihi mekanlarını, doğal güzelliklerini görebilir; akşam ise Karadeniz ve İç Anadolu mutfağının harmanlanması ile ortaya çıkan Safranbolu yöresel yemeklerini yiyebilirisiniz.

Siz de eşiniz ile kutlayacağınız yıl dönümleri ya da arkadaşlarınıza yapacağınız sürpriz doğum günü partileri için Safranbolu’yu tercih edebilirsiniz. Güler yüzlü hizmet anlayışına sahip otelleri, restoranları ve eğlence mekanları ile tatilinizin keyfine varacaksınız.

Sevgililer Günü, Doğum Günü ve Evlilik Yıldönümlerinde Safranbolu Otel Fırsatları

Sevgililer günü, doğum günü ve evlilik yıldönümlerine ev sahipliği yapan Safranbolu Otelleri kampanya ve fırsatları ile konaklama seçeneklerinden yararlanmanız için sizleri bekliyor. Sevdiklerinizle unutulmaz anlar yaşamak için yapmanız gereken tek şey otellerin adres ve telefonlarından yararlanarak rezervasyonunuzu şimdiden yaptırmanız.

OTEL FIRSATLARI İÇİN ÜYE OL

SAFRANBOLU TATİL YORUMLARI

Tüm otel yorum ve şikayetleri »

TÜRKİYE'NİN TATİL CENNETLERİ

Doğanın ve Tarihin İçinde Kaybolmak İsteyenler İçin; Odunpazarı

Doğanın ve Tarihin İçinde Kaybolmak İsteyenler İçin; Odunpazarı

Odunpazarı, Anadolu’da sadece Türklerin kurduğu önemli şehirlerdendir. Geleneksel Türk...

Binlerce Yıllık Kültürlerin Bekçisi-Beypazarı

Binlerce Yıllık Kültürlerin Bekçisi-Beypazarı

Beypazarı, Roma döneminde, İstanbul'u Ankara ve Bağdat'a bağlayan önemli ...

 

Tüm tatil bölgeleri »
Yasal Uyarı:
Bu site Safranbolu'yu tanıtmak saklı kalmış tatil bölgelerimizi tanıtarak Türk turizmine katkı sağlamak amacıyla Webhome İnternet Reklam ve Bilgi Teknolojileri tarafından hazırlanmıştır. Sitede yer alan içerikler diğer kişi ve kurumlar tarafından hiçbir şekilde basılı veya elektronik ortamda izinsiz kullanılamaz ve kopyalanamaz. safranboluotelleri.com.tr'de yer alan her türlü bilgi sadece bilgilendirme amaçlıdır. Sizlere aktardığımız bilgiler, tavsiye niteliğinde olup, bilgilerin yanlış anlaşılmasından ve buna bağlı olarak doğabilecek herhangi bir mağduriyetten sitemiz yasal sorumluluk altında değildir. Bu sitede verilen bilgilerin kullanılmasının sorumluluğu tümüyle kullanıcıya aittir.
Uludağ Turları
Kayak Turları