A+ A A-

Kışın Beyaz Örtüsü En Çok Safranbolu’ya Yakışıyor

Safranboluda KışKış mevsiminde huzurun ve dinginliğin adresi olan Safranbolu otelleri ve pansiyonları ile misafirlerini ağırlamak için bekliyor. Günlük hayatın koşuşturması ve kalabalık şehirlerin gürültüsünden kaçmak isteyenlerin uğrak noktası Safranbolu bembeyaz örtüsü ile sizleri bu sakinliği yaşamaya davet ediyor.

Kısa bir süre yerde kalan kar taneleri ile özdeşleşen eşsiz Safranbolu evlerinin manzarası, yanan şömine etrafında sevdiklerinizle yapacağınız sohbetlere eşlik ediyor. Kendinizle baş başa kalma imkanı tanıyan huzurun merkezi ayrıca kurutulmuş sebzelerden yapılan yemekler ile kültürünü sizlerle birlikte yaşatıyor.

Hafta sonunda ve özel günlerinizde yapacağınız küçük kaçamaklar ile tadını çıkarabileceğiniz Safranbolu’nun huzurlu atmosferi dışında kaliteli eğlence mekanlarında haftanın yorgunluğunu atmanız mümkün. Gündüzleri Saat Kulesi’nden Kent Tarihi Müzesi’ne, Eski Cezaevi Binası’ndan Ulu Cami’ye kadar birden çok kültür mirasını ziyaret edebilir akşamları otel odanızın penceresinden şehrin manzarasını izleyebilirsiniz.

Kışa Özel Safranbolu Otel Fırsatları

Kış mevsimi genellikle çalışmayı çağrıştırsa da hepimizin tatile ihtiyacı olduğunu ve küçük kaçamaklar yapmamızın hakkımız olduğunu bilmemiz gerekir. Safranbolu otelleri de sunduğu fırsatlar ile sizleri ufak kaçamaklar yapmaya teşvik edecek cinste. Kış mevsiminde sakin olan otel ve pansiyonlar aynı şekilde uygun fiyatlar ile konaklama imkanı sağlıyor. Yapmanız gereken sayfalarımızda yer alan otellerin iletişim bilgilerini kullanarak merak ettiğiniz her şeyi öğrenmek. Siz de huzurun merkezinde yerinizi ayırtmayı unutmayın.

OTEL FIRSATLARI İÇİN ÜYE OL

SAFRANBOLU TATİL YORUMLARI

Tüm otel yorum ve şikayetleri »

TÜRKİYE'NİN TATİL CENNETLERİ

Doğanın ve Tarihin İçinde Kaybolmak İsteyenler İçin; Odunpazarı

Doğanın ve Tarihin İçinde Kaybolmak İsteyenler İçin; Odunpazarı

Odunpazarı, Anadolu’da sadece Türklerin kurduğu önemli şehirlerdendir. Geleneksel Türk...

Binlerce Yıllık Kültürlerin Bekçisi-Beypazarı

Binlerce Yıllık Kültürlerin Bekçisi-Beypazarı

Beypazarı, Roma döneminde, İstanbul'u Ankara ve Bağdat'a bağlayan önemli ...

 

Tüm tatil bölgeleri »
Yasal Uyarı:
Bu site Safranbolu'yu tanıtmak saklı kalmış tatil bölgelerimizi tanıtarak Türk turizmine katkı sağlamak amacıyla Webhome İnternet Reklam ve Bilgi Teknolojileri tarafından hazırlanmıştır. Sitede yer alan içerikler diğer kişi ve kurumlar tarafından hiçbir şekilde basılı veya elektronik ortamda izinsiz kullanılamaz ve kopyalanamaz. safranboluotelleri.com.tr'de yer alan her türlü bilgi sadece bilgilendirme amaçlıdır. Sizlere aktardığımız bilgiler, tavsiye niteliğinde olup, bilgilerin yanlış anlaşılmasından ve buna bağlı olarak doğabilecek herhangi bir mağduriyetten sitemiz yasal sorumluluk altında değildir. Bu sitede verilen bilgilerin kullanılmasının sorumluluğu tümüyle kullanıcıya aittir.
Uludağ Turları
Kayak Turları